איך לתקשר בכתיבה (5 דרכים מעשיות) – אריאל ברג

אריאל ברג מלמד: תקשור הוא דרך טבעית להתיישר עם מטרת נשמתנו עלי אדמות. כך נוכל להתחבר ולהכיר את הרוח שבנו.

תקשור בכתיבה זו הדרך הטובה ביותר לפתוח ולהתחיל להשתמש באינטואיציה שלך וליצור מערכת יחסים עם הרוח. אפשר גם לקרוא לזה כתיבה אוטומטית או כתיבה בהשראה. כתיבה מתועדת היא תהליך הזמנת הרוח למרחב היצירתי החי שלך כדי להדריך אותך בכתיבה בהשראה, שבה אתה מתעל השראה של הרוח באמצעות כתיבה.

צורת כתיבה זו נפוצה מאוד בקרב רבים שאינם מבינים שהם מתעלים את ההדרכה שלהם. רוב הספרים הידועים שנתנו השראה לאנשים הועברו בצורה זו. הסיבה לכתיבה מסוג זה היא לתת לך כלי שתוכל להשתמש בו בכל מקום ובכל זמן.

הנה 5 דרכים מעשיות להתנסות בתקשור בכתיבה:
1) תשובות לשאלות שלך בחיי היום-יום
כל יום יש לנו שאלות, בחירות והחלטות שצריך לקחת. לשאול את ההנחיה הרוחנית שלנו דרך הכתיבה לפרספקטיבה שלהם נותן לנו את התשובות שבאמת משרתות את התועלת הגבוהה ביותר שלנו, תשובות שאולי לא נצליח להגיע אליהן בעצמנו.

2) ליצור רשימת העדפות
בין אם התפקיד שלך הוא לדאוג לבית, להקים עסק משלך או לעבוד בחברה, רוב הסיכויים שאתה צריך לבצע מספר משימות בכל יום. באמצעות תקשור בכתיבה ההנחיה שלך יכולה ליצור איתך את הסדר ואת רשימת סדרי העדיפויות שלך כדי להקל על הזרימה והיום שלך.

3) כתיבת ספר או כתיבה יצירתית אחרת
רוב האנשים בעולם רוצים לכתוב ספר. אולי גם אתם? כתיבה ערוצית היא הדרך הקלה והמהירה ביותר לכתוב ספר. באמצעות תהליך זה, תתפלאו מהחוכמה והיצירתיות העמוקה שמגיעה אליכם!

4) הילינג
הרוח יכולה להוביל אותך בתהליכי ריפוי והתבוננות פנימית באמצעות כתיבה מתועלת. אתה יכול לכתוב עם ההדרכה הרוחנית שלך, לגלות ולהפוך את טראומת העבר ולהתעורר אל האמת והשגשוג שלך.

5) כלי לילדים
לילדים יש שאלות רבות ואתה יכול ללמד אותם כתיבה מתועלת כך שיש להם דרך לקבל יותר תשובות ולהבין את חייהם. תקשור בכתיבה הוא חוויה מהנה ואינטראקטיבית. אתם תגלו גישה חדשה לגמרי לחיים.

לקורס תקשור בחינם לחץ כאן

סרטונים קצרים מכללת ואהבת לרעך כמוך

פייסבוק
אינסטגרם
טיקטוק
סאונדקלאוד
ספוטיפיי
וימאו
גוגל פודקאסטס
your image
Skip to content