איך ליצור קשר עם המדריכים הרוחניים – אריאל ברג

אריאל ברג מלמד: תקשור הוא דרך טבעית להתיישר עם מטרת נשמתנו עלי אדמות. כך נוכל להתחבר ולהכיר את הרוח. רוח היא מילה המקיפה את כל הסיוע הרוחני שיש לנו ואת תחום הרוח באופן כללי. הרוח כוללת את אלוהים, המקור, ישו, בודהה, מדריכי רוח, יקיריהם שנפטרו, חברים ורוחות משפחתיות וחברי נפש.
באמצעות התקשור אנו יוצרים מערכת יחסים הדוקה עם הרוח. אנו לומדים ואוהבים אותם כחברים ובני משפחה ללא גופים. הרוח תמיד אתנו ועוזרת לנו מדי יום. הם מבינים את מטרתנו טוב יותר מאתנו כיוון שיש להם את כל הידע על כל מה שהם צריכים לדעת, והם גם חכמים מאוד. הם יכולים לתת לנו עצות ולפתוח את חיינו בפני הזדמנויות שלעולם לא היינו שוקלים לבד.

המטרה הרוחנית העיקרית של האנושות חייבת להיות העמקת הקשר שלה עם הרוח. ואז על ידי מחשבה על הרוח כמשפחתנו וחברינו הלא -פיזיים, בדיוק כפי שיש לנו משפחה פיזית וחברים, אנו יכולים לקחת את תחושת התמיכה עם הרוח עמוק יותר מחברינו ובני משפחתנו הפיזיים.

כאשר אנו מתעלים את הרוח שבנו, המוח שלנו זז מהדרך ואנו צופים בהכל מתרחש תוך כדי מעט מאוד אינטראקציה. אנו עשויים להתגבר ולהעיר הערות, לשאול שאלה, או שאולי אפילו לנהל דיאלוג עם הרוח העליונה. זה עלול לקחת זמן עד שנרגיש בנוח עם זה.

צעדים לתקשור עם המדריכים הרוחניים:
1) תנשום ותרגיש את עצמך מתחבר למרכז שלך, לרוח שבך. תנשום ותרחיב את עצמך כדי ליצור יותר מקום לחיבור לרוח שבך. היכנע כמעט לכל דבר נפשי (מחשבות), רגשית (רגשות) ופיזית (להרפות את הגוף) שאינו משרת את המטרה הגבוהה ביותר שלך ברגע זה. המשך "להיכנע" ולנשום בדרך זו לאורך שאר התרגיל.

2) תשאל את הרוח בכל צורה ודרך שנראית לך. תן לה להיכנס לחלל שלך כדי להדריך ולרפא אותך.

3) כתוב את כוונתך או שאלתך על דף נייר או יומן תוך כדי אמירה של זה בקול רם.

4) אם היית מתאר לעצמך שהתשובה נמצאת במוח שלך. מה היא הייתה? זה אולי נראה כמו חשיבה משלך וזה בסדר, פשוט לך עם זה ורשום את זה כפי שעולה לך בראש. פעמים רבות המידע המתועת מתחיל במילה או ביטוי וכאשר אתה מתחיל לכתוב הוא מתפתח לתשובות מפורטות יותר לשאלותיך. אתה בעצם מנהל דיאלוג כתוב ומילולי עם הרוח. זה עשוי להיות כמה שורות עד כמה עמודים לפני שאתה מרגיש את הזרימה. אז המילה וסגנון הכתיבה שלך עשויים להשתנות, תוך שימוש במילים לא אופייניות לאוצר המילים שלך.

5) ברגע שאתה מקבל את המידע שלך, החלקים שאתה מהדהד איתם, פועלים על פיהם.

ככל שתתרגלו כך ההרגשה תהיה ברורה וקלה יותר. גם קורס תקשור של אדם מוסמך יכול לעזור. המסע להכרת הרוח כרוך בסבלנות.

לקורס תקשור בחינם לחץ כאן

סרטונים קצרים מכללת ואהבת לרעך כמוך

פייסבוק
אינסטגרם
טיקטוק
סאונדקלאוד
ספוטיפיי
וימאו
גוגל פודקאסטס
your image
Skip to content