שחזור גלגולים

הקורס מתחיל ב 15-07-2021 17:00

מידע והרשמה

שחזור גלגולים (באנגלית: Past life regression או PLR) מהווה טיפול, המבוסס על ההנחה כי נפש האדם חוותה בעברה מספר גלגולי נשמות. טיפול זה עושה שימוש…

הקורס מתחיל ב 15-07-2021 17:00

יותר מידע לינקים ועוד על שחזור גלגולים

שחזור גלגולים (באנגלית: Past life regression או PLR) מהווה טיפול, המבוסס על ההנחה כי נפש האדם חוותה בעברה מספר גלגולי נשמות. טיפול זה עושה שימוש גם בהיפנוזה וגם באמצעות מדיטציה עמוקה, כדי לשחזר זיכרונות מהחיים הקודמים של המטופלים, שניתן לשחזרם.


קיימות מספר שיטות לשם כך. הטכניקה הנפוצה במהלך שחזור גלגולים כוללת גם היפנוט מטופלים והצבת סדרת שאלות בפניהם, המסייעים לחשוף זהות מגלגול קודם ואירועים שחוו במהלכו.טכניקה אחרת מבוססת על מדיטאציה מודרכת, שהיא סדרת הנחיות של המטפל, ללא שאלות מכוונות.

מטרת הטיפול להביא שיפור בחיי המטופל בעקבות שחרור של אירועים אותם חווה אדם בגלגולים קודמים ומשפעים על חייו בהווה באופן שלילי. הטיפול מסוגל לסייע למטופל למצוא הסברים לטראומות, פוביות או הפרעות פסיכוסומטיות בחייהם, לשחרר את האנרגיה החוסמת ולהביא לרפוי.


טיפול לדוגמא בשיחזור גלגולים כדוגמא לריפוי מ"טיקים" לא רצוניים
טיפול לדוגמא בשיחזור גלגולים בשילוב נפטרים
טיפול בשיחזור גלגולים בשילוב נשמות צדיקים
טיפול לדוגמא בשיחזור גלגולים בשילוב כלי NLP

מכללת ידע מלמדת טיפול בשיחזור גלגולים בשילוב כלי NLP וכלים נוספים - ומכיוון שהיפנוזה אסורה בישראל - אנו עושים הליך של טראנס עמוק.

הקורס מכיל כ50 שיעורים דיגיטליים + כניסה חינם לכל החיים על בסיס מקום פנוי בחדר כושר לטיפול בשיחזור גלגולים

מוזמנים למלא את טופס צור קשר ונחזור אליכם בשעות הפנויות לכם


אירועים שעשויים לעניין אותך


קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך

your image