הילינג קבלי

הקורס מתחיל ב 10-08-2021 17:00

מידע והרשמה

הילינג, (מאנגלית: Healing; הבראה, ריפוי, מציאת מזור) רפואת אנרגיה, טיפול באנרגיה, ריפוי באנרגיה, או ריפוי רוחני. דרך טיפול וענף של רפואה אלטרנטיבית, הפועלת…

הקורס מתחיל ב 10-08-2021 17:00

201 ימיםהרשמה מוגבלת שריינו מקומותיכם

יותר מידע לינקים ועוד על הילינג קבלי

הילינג, (מאנגלית: Healing; הבראה, ריפוי, מציאת מזור) רפואת אנרגיה, טיפול באנרגיה, ריפוי באנרגיה, או ריפוי רוחני. דרך טיפול וענף של רפואה אלטרנטיבית, הפועלת מתוך אמונה שמרפא יכול לתעל את אנרגיית הריפוי, לאדם שביקש עזרה, באמצעות שיטות שונות: באמצעות ידיים, לריפוי חוליים וכאבים, באמצעות מגע כפות הידיים או השראה ללא מגע ישיר כלל ואף טיפול שבו המטופל והמטפל נמצאים במקומות שונים. בעולם קיימות אסכולות שונות של הילינג, או ריפוי באנרגיה. הוא ידוע בתור ריפוי שדה אנרגטי חי (biofield), ריפוי רוחני, ריפוי מגע, ריפוי מרחוק, טיפולי מגע, רייקי, או צ'י קונג ועוד. טיפול בהילינג מותר על פי כל הדתות.


מכללת ידע מלמדת הילינג יהודי קבלי המתבסס על האותיות העבריות, שמות קודש תוך ידיעה שאותיות עבריות והשילובים של אותיות בצירוף ניקוד ושמות מסויימים, ישנה העברה אנרגטית חזקה במיוחד שהופכת את ההילינג לריפוי עוצמתי מאוד. שיטה זו מוכרת ומותרת על פי היהדות כפי תורתם של האר"י הקדוש והמהרח"ו.

הקורס מכיל כ100 שיעורים דיגיטליים + כניסה חינם לכל החיים על בסיס מקום פנוי בחדר כושר לאימוני יכולות ההילינג


מוזמנים למלא את טופס צור קשר ונחזור אליכם בשעות הפנויות לכם


אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך


קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך