5 סימנים שאתה יודע לתקשר – אריאל ברג

אריאל ברג מלמד: מתקשר רוחני הוא אדם בעל יכולת נפשית מסוימת. וייתכן שיהיו יותר בסביבה ממה שאתם חושבים. במקום ליצור קשר עם רוחות בודדות או מדריכי רוח כמו המדיום הנפשי הרגיל שלך, מתקשר מקבל מסרים מישויות או פיזיות או לא פיזיות. מסרים אלה מגיעים בצורה של 'גושי מחשבה', אותם הם מפרשים ומוסרים כחוכמה שהתקבלה.
בדרך כלל מתקשר נותן מידע כללי על החיים, התחום הרוחני והעוצמה של נפש האדם. לפעמים הם מכוונים לאדם: או לאדם מחפש/שואל או לרוח שנפרדה מן העולם.

מתקשרים מתארים את המיומנות שלהם כ"עוזבים מהדרך" כך שהישות הרוחנית יכולה לבוא דרכם. המתקשר הוא בדיוק זה – צינור לתקשורת של הרוח. המתקשר אף פעם לא מאבד את הכרתו או את האינדיבידואליות שלו. הם מתארים את זה ככניסה לטראנס ערני. חלקם כל כך נוחים עם החיבור שלהם שהם פשוט עושים צעד נפשי הצידה ומתחילים להתחבר.
יש לא מעט אנשים שעושים זאת ללא הצורך בלימודי תקשור או קורס תקשור.

הנה 5 סימנים שאולי מראים שגם אתה מתקשר עם העולם שמעבר:
1) נראה שהמחשבות שלך מגיעות משום מקום. זה נכון לגבי כולנו במידה מסוימת. כאשר אנו זקוקים להדרכה או לרעיון חדש ובאופן בלתי נפרד הוא מתגלה כמחשבה מודעת במוחנו – מאיפה זה בא? חלק יטענו שכולנו כמו מקלטי רדיו, ואם נתאים כראוי לתדר מסוים על ידי הרטט הרגשי שלנו, נקבל את מה שביקשנו – תשובה או רעיון. עם זאת, מתקשר יכול לקרוא למחשבות כאלה כרצונו, בעוד שאנשים פחות מחוברים ומכוונים צריכים להמתין עד שהם שקועים במשהו אחר.

2) אתה יכול להתכוונן בכוונה למקור המידע שלך. יתכן שעשית זאת מאז שהיית ילד. יש כאלה שממציאים חברים דמיוניים כדי לתרץ את התקשורת הרוחנית או לעשות את זה פחות מפחיד.

3) אתה אדם יצירתי. מסרים מגיעים דרך האמנות, המוסיקה, הפיסול או הכתיבה שלך. אתה מרגיש חלק מתהליך היצירה, אך אינך אחראי עליו לחלוטין. כאילו מישהו מנחה אותך, בוחר את הצבעים, הכלים, המילים. כאשר אתה רואה אחר כך את היצירה שלך, אתה בקושי מזהה אותה כשלך.

4) החלומות בהקיץ שלך חיים ומשמעותיים. כשאתה יוצא מהחלום בהקיץ, אתה יודע משהו שלא ידעת קודם. זו יכולה להיות התשובה לשאלה שהיתה לך, פתרון לבעיה או אפילו נקודת מבט חדשה על רוחניות, חיים, מוות או נצח.

5) אתה חווה אופוריה כאשר המוח שלך שקט, כמו במדיטציה או בהתבוננות בטבע. החיבור שלך למקור הוא חזק ובלתי שביר. אתה מרגיש שכל מה שאתה צריך לדעת יגיע אלייך, וזה בדיוק מה שקורה.

סרטונים קצרים מכללת ואהבת לרעך כמוך

פייסבוק
אינסטגרם
טיקטוק
סאונדקלאוד
ספוטיפיי
וימאו
גוגל פודקאסטס
your image
Skip to content