קורס פיזיקה קוונטית וחכמת הקבלה: הקבלה והמסתורין

פיזיקה היא מהמילה היוונית פיזיס, כלומר טבע. הפיזיקה חוקרת את הטבע, את התנועה, את ההשפעה של חוקי הטבע על הזמן והמרחב.
במלים פשוטות, הפיזיקה חוקרת את המציאות על פי מתמטיקה. לדוגמא, אם תפוח נופל מהעץ, מבינים שיש כוח משיכה ואז חוקרים את משקל התפוח ואת כמות החמצן ועל ידי כך נוכל לדעת את מהירות הנפילה ולדעת באופן מדוייק עד כמה התפוח יפול רחוק מהעץ אילו יש מדרון,
על פי חוקי הפיזיקה הפשוטים של צורת התפוח וכן הלאה. כך שלמעשה, הפיזיקה חוקרת ומבינה את חוקי הטבע.

גם כימיה, כמו פיזיקה, מתעסקת במדעי הטבע ועוסקת בהרכב החומר, במבנה שלו, בתכונות ובשינויים שמתקיימים בו כשהוא נוגע בחומר אחר. זה הכל.
אז זה פיזיקה וזאת כימיה.

עכשיו שימו לב מהי קבלה. קבלה היא הפיזיקה של חוקי האל טבע. לפיזיקה יש תת נושא שנקרא כימיה. הפיזיקה מתעסקת במציאות של החומרים. הכימיה מתעסקת בערבוב שביניהם, אז קבלה היא הפיזיקה, כלומר המציאות של האל טבע ואילו קבלה מעשית היא בדומה לכימיה.
בואו ניתן קצת דוגמאות להמחשה.

הקבלה מלמדת אותנו כיצד מורכבת נפש האדם, מהם מרכיבי האדם בצורה הרוחנית. הקבלה מלמדת אותנו את חוקי היקום האל טבעיים, כמו קארמה, הילות, כוח המחשבה, כוח ההשפעה של הדיבור, עין הרע, וכן הלאה על זה הדרך. בדיוק כמו שפיזיקה מלמדת אותנו על הגוף שלנו, על הרכב היקום וכן הלאה, אז זה אותו דבר.

הקבלה המעשית מלמדת אותנו כיצד לשנות את הטבע באמצעות כלים רוחניים בדיוק כמו שכימיה מתעסקת בשינוי המציאות על ידי ערבוב חומרים.

לצפייה בקורס המלא לחץ כאן

אני אתן דוגמא מפיזיקה גרעינית לשם המחשה.
אם נפריד אורניום-235 מאורניום-238 בגדול, ניצור פצצת אטום. כך גם קבלה מעשית מתעסקת בהסבר כיצד לדוגמא כתיבה על קלף של מספר שמות ואותיות בצורה מסויימת, ניתן לגרום לבן אדם למות מבלי שאף אחד יגע בו או אפילו לגרום לאדם אחר להתאהב בך או לשנות גורל וכן הלאה. לדוגמא בובת וודו. קמעות, סגולות טובות וגם הצד השלילי כמו בובות וודו וכישופים, כל אלו נגזרים מחכמת הקבלה שעושה שימוש באל טבע לשינוי המציאות. זו אחת הסיבות שחכמת הקבלה הוסתרה מעיני הציבור. אחת הסיבות.

לא כל אחד רשאי להחזיק ביד מידע כיצד בכתיבה פשוטה על קלף הוא יכול לגרום לאשה להתאהב בו. להתגרש מבעלה ולהרוס משפחה שלמה. וכן הלאה על זה הדרך. זה ידע מסוכן ולכן הסתירו אותו. פשוט, נכון? אז הקבלה והפיזיקה מקבילות באופן טבעי אחת לשניה. הקבלה המעשית והכימיה מקבילות גם הן אחת לשניה באופן טבעי. מהו אטום, מהם מרכיביו ומה, יודעים עליו היום.

בואו נרד עוד קצת לעומק ונלמד היום על האטום. האטום הוא החומר הקטן ביותר על פני כדור הארץ.
פירוש המילה אטום: הוא בלתי ניתן לחיתוך. א – זה לא, והמילה טום פירושה חיתוך. לא חיתוך.
השם הומצא בתקופה שבה שיערו שקיים חומר כזה קטן בלתי ניתן לחיתוך. היום יודעים שזה לא נכון והאטום מחולק לשלושה מרכיבים עיקריים: פרוטון, ניוטרון ואלקטרון.

המילה פרוטון לקוחה מיוונית ופירושו ראשון, והוא חלקיק הנמצא בגרעין האטום וממש ממש ממש בקצרה, הוא נושא בתוכו מטען חשמלי חיובי שגם נקרא 1e. זהו.

המילה ניוטרון לקוחה מיוונית ופירושה שאינו נוטה לשום צד, כלומר אין לניוטרון לא מטען חשמלי חיובי ולא שלילי. הניוטרון דבוק לפרוטון בצורה מסויימת ושניהם מרכיבים את החומר והמסה העיקרית ביקום שלנו. פשוט.

האלקטרון נמצא מסביב לפרוטון ולניוטרון, כאילו מקיף. המטען החשמלי של האלקטרון הוא שלילי ולכן הוא ההיפך מהפרוטון שהמטען החשמלי שלו חיובי ובכך מאפס במידת מה את החשמל הנמצא באטום.

לצפייה בקורס המלא לחץ כאן

סרטונים קצרים מכללת ואהבת לרעך כמוך

פייסבוק
אינסטגרם
טיקטוק
סאונדקלאוד
ספוטיפיי
וימאו
גוגל פודקאסטס
your image
Skip to content