קורס הספירות שבספירות: ספירת יסוד

מכיוון שיסוד היא התקשרות וחיבור ומכיוון שהחכמה היא הזרע שמפרה הבינה, לכן ברור מדוע ספירת היסוד וההתקשרות הוא נראה כמו צינור שנכנס להפריית הבינה.
אגב, השמים הם בחינת חכמה וחסד, לכן השמיים ממטירים מים בחינת חסד על הארץ בחינת גבורה ויוצאים פירות בחינת הזרעה וילודה בדיוק כפי שהחכמה / הגבר מזריע בבינה ויוצא וולד.

החסד שביסוד – האהבה היא השורש והבסיס להתקשרות בריאה וטובה. האהבה מייצרת בסיס אמין עליו ניתן לבנות את ההתקשרות. 

הגבורה שביסוד – גבורה היא הצבת הגבול כפי שלמדנו, יסוד היא סוד ההתקשרות, אז תציבו לעצמכם גבול גם בתקשורת, במילים פשוטות אל תחפרו תנו חופש לאדם האחר. גם אל תאכלו לעצמכם את הראש, זה גם תקשורת שצריך לשים לה גבול.

לצפייה בקורס המלא לחץ כאן

התפארת שביסוד – תהיה רגיש ורחמן במידת הצורך לאדם שאיתו אתה מתקשר כדי שתמיד התקשורת תהיה בצד החסד ותזכור לסלוח כשצריך.

הנצח שביסוד – כדי לשמר תקשורת צריך התמדה. אין ספק שתקשורת ואמון בין אנשים נבנה עם הזמן ועל בסיס היציבות.

הוד שביסוד – הגאווה מפרידה בין בני האדם, הענווה משמרת את הקשרים. תלמדו לוותר למען תקשורת בריאה.

היסוד שביסוד – ההתקשרות שבהתקשרות – זה הכח של חידוש הקשר הקיים על ידי העמקת הקשר

מלכות שביסוד – תקשורת צריכה להתבטא באצילות ובכבוד הדדי. זוהי המלכות שביסוד

לסיכום: למדנו בקצרה את כל שבעת התנאים להצלחת תקשורת במערכות יחסים. כל מערכת יחסים:
פנימיות התקשורת היא אהבה, תאהבו את האדם שאתם רוצים להתקשר איתו למען הצלחת התקשורת, תציבו גבול לתקשורת כדי ליצור איזון ולא להעמיס, תהיו קשובים רגישים ורחמנים לאדם האחר בהליך התקשורת, תתמידו בתקשורת, אל תיעלמו! תשמרו על ענוה בשעת התקשורת – תנו לאדם השני הרגשה שאתם שווים לו, תמיד תחדשו את הקשרים שלכם במידע חדש ותעמיקו את הקשר, וכמובן תכבדו את מושא ההתקשרות ותדאגו שיכבדו אתכם בענווה.

כאשר ספירת היסוד מאוזנת – האדם מלא בתשוקה לחיים, אוהבי יצירה, יש בנו תקשורת מעולה, והמון חברים, אנחנו פתוחים לחברים חדשים, אוהבים לשמח אנשים אחרים, אוהבים את החיים בקיצור ושמחים הרבה מאוד 🙂

כאשר ספירת היסוד בעודף – האדם נרקסיסט, קשה לו לתת להעניק שפע לאחרים, קמצן, האדם מיני מדי, לא נאמן, אגרסיבי, הולל מדי, והגאווה והאגואיסטיות ברמה מאוד גבוהה. אדם מחובר לחומר בצורה מבחילה, האדם הזה מרגיש ריק מבפנים.

כאשר ספירת היסוד בחוסר – האדם א-מיני, חוסר תשוקה לחיים, אין בו יצירתיות, חסום, משותק לחלוטין, מפחד ממוות, מת מבפנים, עצוב, לא מאמין בעצמו!

לצפייה בקורס המלא לחץ כאן

סרטונים קצרים מכללת ואהבת לרעך כמוך

פייסבוק
אינסטגרם
טיקטוק
סאונדקלאוד
ספוטיפיי
וימאו
גוגל פודקאסטס
your image
Skip to content